![Özkan SET Özkan SET](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/940211/0/ozkan-setjpeg.png)
Dr. Özkan SET
Başhekim Yardımcısı
20 Aralık 1992 yılında Ordu'da doğdu. İlk ve Ortaokulu Ordu'da tamamladı. 2006 - 2010 yılları arasında Ordu Anadolu Öğretmen Lisesinde öğrenim gördü. Tıp eğitimine Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde başlayıp 2022 yılında Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 2022 yılında Gölköy Devlet Hastanesine atandı. 9 Mayıs 2024 tarihi itibariyle Gölköy Devlet Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak göreve başladı.